1,120
edits
m (→Usernames & Locations: added Areco Clima) |
m (AddedAffetsideWX) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|Sanday, Orkney | |Sanday, Orkney | ||
|[http://twitter.com/SandayWeather Sanday Weather] | |[http://twitter.com/SandayWeather Sanday Weather] | ||
|- | |||
|England, UK | |||
|Affetside, Lancashire | |||
|[http://www.twitter.com/AffetsideWX AffetsideWX] | |||
|- | |- | ||
|England,UK | |England,UK |
edits