1,120
edits
m (→Usernames & Locations: Removed Grantown entry as no logger tweeting) |
m (→Usernames & Locations: added Areco Clima) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|Weeley, Essex | |Weeley, Essex | ||
|[http://twitter.com/WeeleyWeatherUK Weeley Weather UK] | |[http://twitter.com/WeeleyWeatherUK Weeley Weather UK] | ||
|- | |||
|Argentina | |||
|Buenos Aires, San Antonio de Areco | |||
|[http://twitter.com/arecoclima Areco clima] | |||
|- | |- | ||
|Australia | |Australia |
edits