1,120
edits
m (→Usernames & Locations: Added Broadwey1) |
m (→Usernames & Locations: added Skegness) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|Frampton On Severn, Gloucestershire | |Frampton On Severn, Gloucestershire | ||
|[http://twitter.com/weatherstorms WeatherStorms] | |[http://twitter.com/weatherstorms WeatherStorms] | ||
|- | |||
|England,UK | |||
|Skegness, Lincolnshire | |||
|[http://twitter.com/skegnessweather SkegnessWeather] | |||
|- | |- | ||
|England,UK | |England,UK |
edits