6
edits
Line 32: | Line 32: | ||
| South Queensferry, Scotland | | South Queensferry, Scotland | ||
| [http://twitter.com/OkonkwoTemper OkonkwoTemper] | | [http://twitter.com/OkonkwoTemper OkonkwoTemper] | ||
|- | |||
| Scotland,UK | |||
| Stirling, Scotland | |||
| [http://twitter.com/StirlingWeather StirlingWeather] | |||
|- | |- | ||
| England,UK | | England,UK |
edits