2
edits
mNo edit summary |
|||
Line 108: | Line 108: | ||
| Wairoa, Hawkes Bay | | Wairoa, Hawkes Bay | ||
| [http://twitter.com/Wairoa.Net wairoa_net] | | [http://twitter.com/Wairoa.Net wairoa_net] | ||
|- | |||
| South Africa | |||
| Wellington | |||
| [http://twitter.com/wellweather wellweather] | |||
|- | |||
| USA | |||
| Albuquerque, New Mexico | |||
| [http://twitter.com/ABQWX] | |||
|- | |||
| USA | |||
| W5AFW,Houston,Texas, | |||
| [http://twitter.com/w5afw W5AFW] | |||
|- | |- | ||
| USA | | USA | ||
Line 116: | Line 128: | ||
| Barberton, Ohio | | Barberton, Ohio | ||
| [http://twitter.com/weather_outside WeatherOutside] | | [http://twitter.com/weather_outside WeatherOutside] | ||
|- | |- | ||
| USA | | USA |
edits