1,635
edits
mNo edit summary |
|||
Line 829: | Line 829: | ||
|- | |- | ||
|<#AirQuality1> | |<#AirQuality1> | ||
| Air quality | | Air quality in μm/m<small>3</small> or less | ||
|- | |- | ||
|<#AirQuality2> | |<#AirQuality2> | ||
| Air quality | | Air quality in μm/m<small>3</small> or less | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|... and so on up to <#AirQuality4> | |colspan="2"|... and so on up to <#AirQuality4> | ||
|- | |||
|<#AirQualityAvg1> | |||
| 24 hr running average Air quality in μm/m<small>3</small> or less | |||
|- | |||
|<#AirQualityAvg2> | |||
| 24 hr running average Air quality in μm/m<small>3</small> or less | |||
|- | |||
|colspan="2"|... and so on up to <#AirQualityAvg4> | |||
|- | |- | ||
|<#LeakSensor1> | |<#LeakSensor1> |