1,120
edits
m (→Wales: added https://twitter.com/CapelDewiWeathr) |
m (→Italy: addedd meteotreviso) |
||
Line 203: | Line 203: | ||
| Olevano Romano | | Olevano Romano | ||
| [http://www.twitter.com/olevanometeo olevanometeo] | | [http://www.twitter.com/olevanometeo olevanometeo] | ||
|- | |||
| Veneto | |||
| [http://twitter.com/meteotreviso meteotreviso] | |||
|} | |} | ||
edits