1,120
edits
m (→Usernames & Locations: added ctweathergeek) |
m (added olevanometeo, Italy) |
||
Line 148: | Line 148: | ||
| Wairoa, Hawkes Bay | | Wairoa, Hawkes Bay | ||
| [http://twitter.com/Wairoa.Net wairoa_net] | | [http://twitter.com/Wairoa.Net wairoa_net] | ||
|- | |||
| Italy | |||
| Olevano Romano | |||
| [http://www.twitter.com/olevanometeo olevanometeo] | |||
|- | |- | ||
| South Africa | | South Africa |
edits