2
edits
(→Usernames & Locations: added WhittleseaWX) |
TN37Weather (talk | contribs) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
| Worsley, Manchester | | Worsley, Manchester | ||
| [http://twitter.com/WorsleyWeather WorsleyWeather] | | [http://twitter.com/WorsleyWeather WorsleyWeather] | ||
|- | |||
| England,UK | |||
| Hastings, E. Sussex | |||
| [http://twitter.com/TN37Weather TN37Weather] | |||
|- | |- | ||
| Wales,UK | | Wales,UK |
edits