1,120
edits
m (→Usernames & Locations: added South Queensferry) |
|||
Line 19: | Line 19: | ||
| Scotland,UK | | Scotland,UK | ||
| Freuchie, Fife | | Freuchie, Fife | ||
| [http://twitter.com/ffagwsfm FFAGWSFM] | | [http://twitter.com/ffagwsfm FFAGWSFM] | ||
|- | |||
| Scotland,UK | |||
| Hawick, Scottish Borders | |||
| [http://twitter.com/HawickWeather HawickWeather] | |||
|- | |- | ||
| Scotland,UK | | Scotland,UK | ||
| Pitmedden, Aberdeenshire | | Pitmedden, Aberdeenshire | ||
| [http://twitter.com/Pitmedden_Weath Pitmedden Weather] | | [http://twitter.com/Pitmedden_Weath Pitmedden Weather] | ||
|- | |||
| Scotland,UK | |||
| South Queensferry, Scotland | |||
| [http://twitter.com/OkonkwoTemper OkonkwoTemper] | |||
|- | |- | ||
| England,UK | | England,UK |
edits