1,120
edits
mNo edit summary |
m (→Denmark: added Greve) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|} | |} | ||
====Denmark==== | ==== Denmark ==== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| | ! style="width:350px" | User | ||
! style="width:100px" | Webcam | |||
! style="Width:100px" | Map | |||
|- | |- | ||
|[http:// | | [http://vejr.togt93.dk Marstal, Ærø] | ||
| Nil | |||
| [http://maps.google.dk/maps?f=q&source=s_q&hl=da&geocode=&q=4+maj+str%C3%A6de+1+marstal&ie=UTF8&hq=&hnear=4.+Maj+Str%C3%A6de+1,+5960,+Marstal&ll=54.852651,10.516156&spn=0.000723,0.002411&t=h&z=19] | |||
|- | |- | ||
|[http://www. | | [http://www.baekgaarden.eu/weather/ Baekgaarden Weather] | ||
| Nil | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=55.205,10.300833333333&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@55.205,10.300833333333] | |||
|- | |- | ||
|[http:// | | [http://www.ibtest.dk/cumulus/ Gilleleje] | ||
| Nil | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=56.083888888889,12.3180555555556&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@56.083888888889,12.3180555555556] | |||
|- | |- | ||
|[http://jsvensson.homepage.dk Horsens Jutland ] | | [http://www.kvistgaardvejr.dk Greve] | ||
| Nil | |||
| [http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=55.5933+12.2925&aq=&sll=37.771008,-122.41175&sspn=0.044914,0.082827&g=37.771008,+-122.41175&ie=UTF8&ll=55.603178,12.304688&spn=15.493296,42.407227&z=5] | |||
|- | |||
| [http://home1.stofanet.dk/korsholm53/weather Hals Golf Klub-Korsholm] | |||
| Yes | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=56.995,10.3225&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@56.995,10.3225] | |||
|- | |||
| [http://jsvensson.homepage.dk Horsens Jutland] | |||
| Default | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=55.841991,9.820233&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@55.841991,9.820233] | |||
|} | |} | ||
edits