13
edits
(→Norway) |
No edit summary |
||
Line 442: | Line 442: | ||
| No | | No | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=61.21055555555,10.2783333333333&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@61.21055555555,10.2783333333333] | | [http://maps.google.com/maps?sll=61.21055555555,10.2783333333333&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@61.21055555555,10.2783333333333] | ||
|- | |||
| [http://privat.bluezone.no/rosott/Trollskaret/index.htm Trollskaret, Linesøya] | |||
| No | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=64.017,9.890&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@64.017,9.890] | |||
|} | |} | ||
edits