1,122
edits
Line 481: | Line 481: | ||
| Nil | | Nil | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=51.554444444444,-0.32777777777778&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.554444444444,-0.32777777777778] | | [http://maps.google.com/maps?sll=51.554444444444,-0.32777777777778&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.554444444444,-0.32777777777778] | ||
|- | |||
| [http://www.glossover.co.uk/weather Hastings, E. Sussex] | |||
| No | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=50.882947,0.562545&z=18&t=h&q=TN37Weather%20(Cumulus%20User)@50.882947,0.561700] | |||
|- | |- | ||
| [http://www.rainlater.co.uk/ High Wycombe, Buckinghamshire] | | [http://www.rainlater.co.uk/ High Wycombe, Buckinghamshire] | ||
Line 566: | Line 570: | ||
| Nil | | Nil | ||
| [http://maps.google.co.uk/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=summertown,+uk&sll=35.434799,-87.312791&sspn=0.86828,1.234589&ie=UTF8&hq=&hnear=Summertown,+Sandford-on-Thames,+Oxfordshire,+United+Kingdom&ll=51.77008,-1.262559&spn=2.63791,4.938354&z=8] | | [http://maps.google.co.uk/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=summertown,+uk&sll=35.434799,-87.312791&sspn=0.86828,1.234589&ie=UTF8&hq=&hnear=Summertown,+Sandford-on-Thames,+Oxfordshire,+United+Kingdom&ll=51.77008,-1.262559&spn=2.63791,4.938354&z=8] | ||
|- | |||
| [http://www.warehamwx.co.uk/cumulus Wareham, Dorset] | |||
| Yes | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=50.6866666666666667,-2.1127777777777778&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@50.6866666666666667,-2.1127777777777778] | |||
|- | |- | ||
| [http://weather.wilmslowastro.com Wilmslow, Cheshire] | | [http://weather.wilmslowastro.com Wilmslow, Cheshire] | ||
Line 578: | Line 586: | ||
| Nil | | Nil | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=53.524444444444,-2.3858333333333&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@53.524444444444,-2.3858333333333] | | [http://maps.google.com/maps?sll=53.524444444444,-2.3858333333333&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@53.524444444444,-2.3858333333333] | ||
|} | |} | ||