1
edit
m (→England) |
m (Added my Farlington weather site.) |
||
Line 457: | Line 457: | ||
| Nil | | Nil | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=51.32174,-0.70019&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.32174,-0.70019] | | [http://maps.google.com/maps?sll=51.32174,-0.70019&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.32174,-0.70019] | ||
|- | |||
| [http://www.ttnt.co.uk/weather/ Farlington, Hants.] | |||
| Yes | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=50.84722,-1.025&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@50.84722,-1.025] | |||
|- | |- | ||
| [http://myweb.tiscali.co.uk/m1byt/weather Garforth] | | [http://myweb.tiscali.co.uk/m1byt/weather Garforth] |
edit