1
edit
(Add site to User List) |
m (→England) |
||
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 293: | Line 293: | ||
| No | | No | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=64.017,9.890&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@64.017,9.890] | | [http://maps.google.com/maps?sll=64.017,9.890&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@64.017,9.890] | ||
|- | |||
| [http://www.rjoandveret.no Rjoanddalen, Voss] | |||
| No | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=60.6997662,6.8441954&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@60.6997662,6.8441954] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 522: | Line 527: | ||
| [http://www.newton-poppleford-weather.co.uk/wxwebcam.php Yes] | | [http://www.newton-poppleford-weather.co.uk/wxwebcam.php Yes] | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=50.70189285,-3.30849957&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@52.955833333333,-1.31361111] | | [http://maps.google.com/maps?sll=50.70189285,-3.30849957&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@52.955833333333,-1.31361111] | ||
|- | |||
| [https://oaktreewebs.co.uk Quedgeley, Gloucestershire] | |||
| Nil | |||
| [https://www.google.com/maps/@51.8239954,-2.28443,18.54z] | |||
|- | |- | ||
| [http://www.twelvehouses.co.uk New Stanton, Derbyshire] | | [http://www.twelvehouses.co.uk New Stanton, Derbyshire] | ||
Line 570: | Line 579: | ||
| Yes | | Yes | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=50.6866666666666667,-2.1127777777777778&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@50.6866666666666667,-2.1127777777777778] | | [http://maps.google.com/maps?sll=50.6866666666666667,-2.1127777777777778&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@50.6866666666666667,-2.1127777777777778] | ||
|- | |||
| [http://www.welwynweather.com Welwyn Garden City Herts] | |||
| Nil | |||
| [https://www.google.com/maps/@51.8171623,-0.1975665,346m/data=!3m1!1e3] | |||
|- | |- | ||
| [http://weather.wilmslowastro.com Wilmslow, Cheshire] | | [http://weather.wilmslowastro.com Wilmslow, Cheshire] |
edit