4
edits
Line 159: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
|[http://home.wanadoo.nl/mwzande/index.htm Weerstation Velp ]||Default||[http://maps.google.com/maps?sll=51.993611111111,5.9666666666667&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.993611111111,5.9666666666667] | |[http://home.wanadoo.nl/mwzande/index.htm Weerstation Velp ]||Default||[http://maps.google.com/maps?sll=51.993611111111,5.9666666666667&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.993611111111,5.9666666666667] | ||
|- | |||
|[http://www.xs4all.nl/~veenb/weer/index.htm Weerstation Zaandam Zuiddijk ]||Default||[http://maps.google.com/maps?sll=52.43062302101959,4.836907982826233&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@52.43062302101959,4.836907982826233] | |||
|} | |} | ||
edits