1,120
edits
m (→England: Added Queensbury) |
m (→Belgium: added Maarkedal) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
| Nil | | Nil | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=51.330277777778,3.2438888888889&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.330277777778,3.2438888888889] | | [http://maps.google.com/maps?sll=51.330277777778,3.2438888888889&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@51.330277777778,3.2438888888889] | ||
|- | |||
| [http://www.weerstation-maarkedal.be/ Maarkedal] | |||
| Nil | |||
| [https://www.google.co.uk/maps/place/Maarkedal,+Belgium/@50.7975098,-0.8376771,6z/data=!4m2!3m1!1s0x47c3057d00e37a49:0x1b8092cb903c0d2b] | |||
|} | |} | ||
edits