1,120
edits
m (→England: added Hoarwithy) |
m (→England: Added Queensbury) |
||
Line 518: | Line 518: | ||
| Nil | | Nil | ||
| [https://www.google.co.uk/maps/place/Pontesbury,+Shrewsbury,+Shropshire+SY5/@52.6477872,-7.3735783,6z/data=!4m2!3m1!1s0x48700a1539df40bb:0xef15b06759b19a0d] | | [https://www.google.co.uk/maps/place/Pontesbury,+Shrewsbury,+Shropshire+SY5/@52.6477872,-7.3735783,6z/data=!4m2!3m1!1s0x48700a1539df40bb:0xef15b06759b19a0d] | ||
|- | |||
| [http://queensbury-weather.org.uk/ Queensbury, West Yorkshire] | |||
| Nil | |||
| [https://www.google.co.uk/maps/place/53%C2%B046'12.1%22N+1%C2%B049'43.4%22W/@53.7700271,-4.0699329,7z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0] | |||
|- | |- | ||
| [http://www.warman.org.uk/weatherhome.htm Rippingale Lincolnshire] | | [http://www.warman.org.uk/weatherhome.htm Rippingale Lincolnshire] |
edits