3
edits
m (→Scotland: added South Queensferry) |
(Added Leiden Zusterhof (Netherlands)) |
||
Line 377: | Line 377: | ||
| Yes | | Yes | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=52.43062302101959,4.836907982826233&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@52.43062302101959,4.836907982826233] | | [http://maps.google.com/maps?sll=52.43062302101959,4.836907982826233&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@52.43062302101959,4.836907982826233] | ||
|- | |||
| [http://www.meteozusterhof.nl Weerstation Zusterhof Leiden] | |||
| Yes | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=52.1541,4.49081&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@52.1541,4.49081] | |||
|} | |} | ||
edits