5,838
edits
m (→Yesterday: added new web tag) |
m (→Date & Time: new web tag) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|<#yesterday> | |<#yesterday> | ||
|Yesterdays date | |Yesterdays date | ||
|- | |||
|<#DaysSince30Dec1899> | |||
|Day count (gives whole and fractional part) Example: 41250.6523310301 | |||
|} | |} | ||
edits