1,122
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 159: | Line 159: | ||
|colspan="4" style="background:lightgray;"|Temperature & Humidity | |colspan="4" style="background:lightgray;"|Temperature & Humidity | ||
|- | |- | ||
| | |<#MonthHighDailyTempRange> | ||
|High Daily Temp Range | |||
|n/a | |||
|<#MonthHighDailyTempRangeD> | |||
|- | |||
|<#MonthLowDailyTempRange> | |||
|Low Daily Temp Range | |||
|n/a | |||
|<#MonthLowDailyTempRangeD> | |||
|- | |- | ||
|colspan="4" style="background:lightgray;"|Pressure | |colspan="4" style="background:lightgray;"|Pressure | ||
Line 200: | Line 208: | ||
|colspan="4" style="background:lightgray;"|Temperature & Humidity | |colspan="4" style="background:lightgray;"|Temperature & Humidity | ||
|- | |- | ||
| | |<#YearHighDailyTempRange> | ||
|High Daily Temp Range | |||
|n/a | |||
|<#YearHighDailyTempRangeD> | |||
|- | |||
|<#YearLowDailyTempRange> | |||
|Low Daily Temp Range | |||
|n/a | |||
|<#YearLowDailyTempRangeD> | |||
|- | |- | ||
|colspan="4" style="background:lightgray;"|Pressure | |colspan="4" style="background:lightgray;"|Pressure |