1,120
edits
m (→Belgium: added Maarkedal) |
m (→United States: added Aurora, Colorado) |
||
Line 697: | Line 697: | ||
| No | | No | ||
| [http://maps.google.co.uk/maps?q=38.88,+-77.102222&hl=en&ll=38.88,-77.102222&spn=12.016521,21.533203&sll=57.746995,-4.687341&sspn=8.25173,21.533203&t=v&z=6] | | [http://maps.google.co.uk/maps?q=38.88,+-77.102222&hl=en&ll=38.88,-77.102222&spn=12.016521,21.533203&sll=57.746995,-4.687341&sspn=8.25173,21.533203&t=v&z=6] | ||
|- | |||
| [http://www.tigerdenweb.com/tigerdenwx/ Aurora, Colorado] | |||
| No | |||
| [https://www.google.co.uk/maps/place/Aurora,+CO,+USA/@39.6887508,-122.6165289,4z/data=!4m2!3m1!1s0x876c588622ba2b9b:0x8441e0688ba2e678] | |||
|- | |- | ||
| [http://branfordwx.com/cumulus/index.htm Branford, CT] | | [http://branfordwx.com/cumulus/index.htm Branford, CT] |
edits