1,120
edits
m (→England: - Change of Url - Weeley Weather UK) |
m (→Italy: added Pescia,) |
||
Line 161: | Line 161: | ||
|- | |- | ||
|[http://meteopalagonia.altervista.org Palagonia, CT ]||Default||[http://maps.google.com/maps?sll=37.329722222222,14.746666666667&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@37.329722222222,14.746666666667] | |[http://meteopalagonia.altervista.org Palagonia, CT ]||Default||[http://maps.google.com/maps?sll=37.329722222222,14.746666666667&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@37.329722222222,14.746666666667] | ||
|- | |||
|[http://www.demetralab.it/now.htm Pescia, PT]||Nil||[http://maps.google.co.uk/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=N+43%C2%B0+52'+58%22+E+10%C2%B0+41'+10%22&sll=43.883052,10.6862&sspn=0.006511,0.009645&g=N+43%C2%B0+52'+58%22+E+10%C2%B0+41'+10%22&ie=UTF8&ll=43.882057,10.689697&spn=6.667169,9.876709&z=7] | |||
|- | |- | ||
|[http://www.webalice.it/marco.pucci50/ Reggello, FI ]||Nil||[http://maps.google.com/maps?sll=43.683055555556,11.526944444444&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@43.683055555556,11.526944444444] | |[http://www.webalice.it/marco.pucci50/ Reggello, FI ]||Nil||[http://maps.google.com/maps?sll=43.683055555556,11.526944444444&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@43.683055555556,11.526944444444] |
edits