39
edits
Line 412: | Line 412: | ||
|TYPE6 | |TYPE6 | ||
|Type 6 | |Type 6 | ||
|- | |||
|} | |||
<br> | |||
== Settting Avg Pointer Color == | |||
'''setPointerColorAvg''' function control Wind Avg Pointer color, parameters available: | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
!style="width:150px" | Parameter | |||
!style="width:500px" | Description | |||
|- | |||
|RED | |||
|Red | |||
|- | |||
|GREEN | |||
|Green | |||
|- | |||
|BLUE | |||
|Blue | |||
|- | |||
|ORANGE | |||
|Orange | |||
|- | |||
|YELLOW | |||
|Yellow | |||
|- | |||
|CYAN | |||
|Cyan | |||
|- | |||
|MAGENTA | |||
|Magenta | |||
|- | |||
|WHITE | |||
|White | |||
|- | |||
|GRAY | |||
|Gray | |||
|- | |||
|BLACK | |||
|Black | |||
|- | |||
|RAITH | |||
|Raith | |||
|- | |||
|GREEN_LCD | |||
|Green LCD | |||
|- | |||
|JUG_GREEN | |||
|JUG Green | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits