1,120
edits
m (→USA: added oakvillewx) |
m (→Italy: Added Forte dei Marmi) |
||
Line 200: | Line 200: | ||
| Foligno, Province of Perugia | | Foligno, Province of Perugia | ||
| [http://twitter.com/FolignoToday FolignoToday] | | [http://twitter.com/FolignoToday FolignoToday] | ||
|- | |||
| Forte dei Marmi, Lucca | |||
| [http://twitter.com/BagnoAcali BagnoAcali] | |||
|- | |- | ||
| Olevano Romano | | Olevano Romano |
edits