Cumulus Users: Difference between revisions
From Cumulus Wiki
Jump to navigationJump to search
(Add site to User List) |
(→Norway) |
||
Line 293: | Line 293: | ||
| No | | No | ||
| [http://maps.google.com/maps?sll=64.017,9.890&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@64.017,9.890] | | [http://maps.google.com/maps?sll=64.017,9.890&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@64.017,9.890] | ||
|- | |||
| [http://www.rjoandveret.no Rjoanddalen, Voss] | |||
| No | |||
| [http://maps.google.com/maps?sll=60.6997662,6.8441954&z=18&t=h&q=Cumulus%20User@60.6997662,6.8441954] | |||
|- | |||
|} | |} | ||