39
edits
Line 104: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<br> | |||
== Setting background color == | |||
'''setBackgroundColor''' function control gauge background color | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
!style="width:150px" | Parameter | |||
!style="width:500px" | Description | |||
|- | |||
|DARK_GRAY | |||
|Dark Gray | |||
|- | |||
|DARK_GRAY | |||
|Dark Gray | |||
|- | |||
|SATIN_GRAY | |||
|Satin Gray | |||
|- | |||
|LIGHT_GRAY | |||
|LightGray | |||
|- | |||
|WHITE | |||
|White | |||
|- | |||
|BLACK | |||
|Black | |||
|- | |||
|BEIGE | |||
|Beige | |||
|- | |||
|BROWN | |||
|Brown | |||
|- | |||
|RED | |||
|Red | |||
|- | |||
|GREEN | |||
|Green | |||
|- | |||
|BLUE | |||
|Blue | |||
|- | |||
|ANTHRACITE | |||
|Anthracite | |||
|- | |||
|MUD | |||
|Mud | |||
|- | |||
|PUNCHED_SHEET | |||
|Punched Sheet | |||
|- | |||
|CARBON | |||
|Carbon | |||
|- | |||
|STAINLESS | |||
|Stainless steel | |||
|- | |||
|BRUSHED_METAL | |||
|Brushed Metal | |||
|- | |||
|BRUSHED_STAINLESS | |||
|Brushed Stainless steel | |||
|- | |||
|TURNED | |||
|Turned | |||
|} | |||
<br> | |||
[[Category:SteelSeries]] | [[Category:SteelSeries]] |
edits